InoWood yra vienintelė medžio-plastiko biokompozito (toliau – WPC) profilių gamykla Lietuvoje ir viena didžiausių WPC gamyklų Šiaurės Europoje. Įmonė savo veiklą skaičiuoja jau 30-us metus.

Mūsų vizija – kurti ilgaamžius, tvarius ir aplinką tausojančius gaminius, metančius iššūkį šiuolaikinei statybų rinkai.

Gaminame įvairius biokompozito profilius pastatų vidaus ir išorės, kraštovaizdžio įrengimui – terasų, stoginių, grindų sistemas, fasadų apdailos sistemas, tvorų elementus ir kitus gaminius. InoWood profiliai vis dažniau naudojami įrengti prieplaukoms, lieptams, pėsčiųjų tiltams, baseinų terasoms, lubų ir grindų įrengimams, laiptų porankiams, vaikų žaidimų aikštelių įrengimams, lysvėms, suolams, aviliams ir inkilams.

Apie mus

Mes tausojame aplinką – gaminame vien tik iš perdirbtų žaliavų, nenaudojame pavojingų medžiagų, o mūsų gaminiai yra 100 % perdirbti ir perdirbami. Sutelkiame visą dėmesį į aukščiausią gaminio kokybę. Gamykloje yra šešios modernios ekstruzijos linijos, veikiančios 24 val. be sustojimo. Aukštos kvalifikacijos technologai užtikrina ekstruzijos linijų priežiūrą. Nuolat tikriname gaminių kokybę, laikydamiesi tarptautinių standartų atliekame laboratorinius tyrimus.

Apie mus
30

30

metų patirties

Sukaupta ilgametė patirtis ir įgytas profesionalumas leidžia kurti modernius ir tvarius gaminius, siūlyti inovatyvius sprendimus namams ar aplinkai.

25

25

metų garantija

Visiems savo gaminiams taikome 25 metų garantiją (gaminio puvimui), klientais rūpinamės ir pogarantiniu laikotarpiu.

Nuo 2013 m. InoWood produktai sertifikuoti pagal aukščiausius šio tipo gaminiams taikomus reikalavimus. Vokietijos laboratorija SKZ atliko InoWood medžio-plastiko kompozito terasinių lentų tyrimus ir patvirtino, kad jos atitinka WPC gamintojų asociacijos „QG-Holzwerkstoffe“ keliamus reikalavimus. Tuo tikslu šios institucijos komisija atliko gamybos kontrolės sistemos inspekciją ir išdavė kokybės sertifikatą, suteikiantį teisę naudoti kokybės etiketę.

Mumis pasitiki

Mūsų klientai

Mūsų gaminius jau pasirinko ir į savo projektus integravo įvairios privataus bei viešojo sektoriaus Lietuvos ir užsienio įmonės bei privatūs fiziniai klientai: